פוסטים אחרונים:

מה הם חמשת השלבים להשקת המוצר שלך באירופה? מה הם השלבים בדרך לקבלת CE ?


CE

על מנת להימכר באיחוד האירופי, מוצר חייב לעמוד בתקני הבריאות והבטיחות של האיחוד האירופי. סימון CE מציין שמוצר עומד בכל התקנים הרלוונטיים לבריאות ובטיחות ועל כן ניתן למכור אותו באיחוד. מה הם חמשת השלבים בדרך להסמכה:

  1. ננתח את מאפייני המוצר ונזהה את דרישות הבטיחות הרלוונטיות. הדרך להסמכה שונה עבור כל מוצר. הבנת אילו סטנדרטים חלים יכולה לקחת זמן רב ולהיות מסובך אם אינך בקיא במסגרות החוקיות.

  2. הבטיחות של המוצר נקבעת במידה רבה על ידי העיצוב שלו. במקרים רבים, מוצרים כבר עומדים בתקני בטיחות מסוימים עקב עיצובם או השימוש ברכיבים שכבר מסומנים CE. כדי לבדוק אם המוצר שלך עומד בדרישות הנחוצות, אנו בודקים את רמת התאימות, מזהים את הפערים וממליצים על בצוע בדיקות במידת הצורך.

  3. המסמכים בקובץ הטכני נקבעים על ידי החקיקה שעל המוצר שלך לעמוד בהם. לכל פיסת חקיקה יש מערך דרישות משלה לתיק הטכני. אנו מנתחים אילו מסמכים דרושים בקובץ שלך ורושמים את המסמכים הטכניים. בין אם צריך לכתוב את הקובץ מאפס או שיש לך שאלה ספציפית הנוגעת לנגיעות הסופיות, אנו נכתוב או נבדוק את המסמכים שלך כדי להבטיח שהקובץ הטכני שלך יושלם.

  4. בשלב זה, כבר קבעת שהמוצר שלך עומד בכל דרישות הבטיחות הרלוונטיות, ועכשיו אתה רשאי להצמיד את סימון CE על המוצר שלך. הצהרת ההתאמה (DoC) היא המסמך בו אתה מצהיר רשמית כי המוצר שלך עומד בכל תקני הבטיחות הרלוונטיים. אנו מנסחים את הצהרת ההתאמה, בונים תיק טכני מאומת .

  5. לאחר שתחיל את סימון CE וניסחת את הצהרת ההתאמה, תהליך ההסמכה הושלם ואתה מוכן לשלב החמישי והאחרון: מכירת המוצר שלך בשוק האירופי. התיק הטכני שלך צריך להיות זמין במשך 10 שנים לפחות. אם העסק שלך לא הוקם בתוך האיחוד האירופי, אתה צריך נציג מורשה למכור את המוצרים שלך באירופה.

חפש אותנו גם פה:
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Social Icon