פוסטים אחרונים:

האם אתה מוכן לבדיקת עמידה ב- FSMA ע"י ה-FDA?


חוק המודרניזציה לבטיחות המזון (FSMA) שנחתם בחוק ב- 4 בינואר 2011 מאפשר למינהל המזון והתרופות האמריקני (FDA) להגן טוב יותר על בריאות הציבור על ידי חיזוק מערכת הבטיחות במזון. ה- FDA מסוגל להתמקד יותר במניעת בעיות בטיחות מזון במקום להסתמך בעיקר על תגובה לבעיות לאחר שהן מתרחשות.

בדיקות FSMA עבור היצרנים הגדולים ביותר של מזון אנושי החלו בשנת 2016. היצרנים הגדולים כוללים כאלה עם 500 עובדים או יותר במשרה מלאה ומוצר בשווי של מיליון דולר לפחות. בדיקות למפעלים קטנים נכנסו בשלב מאוחר יותר.

למה לצפות במהלך בדיקת ציות של FSMA?

הדבר החשוב לשים לב בבדיקות עמידה ב- FSMA הוא שניתן לבצע אותן בכל עת, ללא הודעה מוקדמת. במקרים מסוימים מפעלים עשויים לקבל שיחה/מייל ממפקח לפיהם הם יהיו בעוד X זמן אך מפקחים אפילו לא צריכים לעשות זאת.

ה- FDA הודיע ​​בפומבי כי אין להם מספיק עובדים פנימיים כדי לבצע את כל הבדיקות שצריך לעשות. לכן הם משתפים פעולה עם סוכנויות מדינה - כולל מחלקות חקלאיות, מחלקות בריאות וכד' - כדי לבצע את הבדיקות הללו מטעם ה- FDA.

פקח שיבצע בדיקה מטעם ה- FDA יכתוב דוח עם תצפיותיו על אי-ציות. לאחר מכן יקבע ה- FDA כל אכיפה או פעולה הנובעים מכך. זה יכול לכלול 483, מכתב אזהרה, צו מניעה או תפיסה המבוססת על הסיווג (פעולה רשמית שצוינה, פעולה מרצון שצוינה, לא צוינה כל פעולה וכו ').

המשך בשבוע הבא....

חפש אותנו גם פה:
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Social Icon