פוסטים אחרונים:

FSMA ובקרת שרשרת אספקה


ניהול סיכונים בשרשרת האספקה ​​העולמית

שרשרת האספקה ​​לחברות מזון ומשקאות הפכה להיות גלובלית. כדי להציע ללקוחות טעמים, מוצרים ומרכיבים חדשים ומרתקים, עסקים רבים הרחיבו את טווח הגיאוגרפי שלהם לרכישת רכיבים וחומרים.

כניסה לרשת עצומה זו של ספקים שונים פירושה שחברות עשויות לפתוח את עצמן לסיכונים רבים יותר. מינהל המזון והתרופות האמריקני (FDA) הכיר במורכבות ובבעיות אפשריות אלה בשרשרת האספקה ​​בעת פיתוח חוק מודרניזציה לבטיחות המזון (FSMA). כתוצאה מכך, הרגולטורים דורשים כעת מחברות לנקוט בצעדים מוגברים על מנת להבטיח את בטיחות המזון שלהם.

עם זאת, עדיין על עסקי מזון ומשקאות לפקח על עלויות כדי להישאר תחרותיים, מה שהופך את שמירת היעילות והביצועים של שרשרת האספקה ​​שלהם לקריטית. יש לתכנן אסטרטגית את כל התהליך מקצה לקצה ולנהל אותו באופן שיטתי עם דגש חזק ניתוח סיכונים לגבי הספקים. להלן מספר שיטות עבודה מומלצות שחברות מזון ומשקאות יכולות להשתמש בהן כדי להגן טוב יותר על עצמן מפני תקריות בטיחות ואיכות מזון.

FSMA ובקרת שרשרת אספקה

מכיוון שה- FDA הכיר בכך שהבקרה על שרשרת האספקה ​​היא קריטית מבחינת ניהול סיכוני בטיחות המזון, היא פיתחה שני כללים עיקריים תחת FSMA לטיפול בתחום זה - הכלל לבקרת מניעה ותכנית אימות ספקי חוץ (FSVP).

חפש אותנו גם פה:
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Social Icon