פוסטים אחרונים:

חשיבותו של משוב הלקוח

משוב הלקוחות חשוב לכל ארגון, ולכן יש לעשות מאמצים לאיסוף תשומות לתהליך הפעולה המתקנת ממקורות חיצוניים וממקורות פנימיים. במונחים של מקורות חיצוניים, מהו הממשק עם הלקוחות שלך כדי לאסוף מידע ממשוב לקוחות? האם אתם מקלים עליהם?

באופן מפתיע, לפעמים זה לא קל להבין איך ליצור קשר עם עסק או ארגון כדי לשאול שאלות או להתלונן. ארגונים עשויים להבהיר כיצד לבצע הזמנה, אבל אם אתה רוצה ליצור קשר אתם מסיבה אחרת זה יכול לקחת קצת זמן ומאמץ כדי להבין איך - אם אתה מגלה בכלל. האם העובדים יודעים כיצד להגיש משוב שהם מקבלים?

יש לעודד משוב ותלונות של לקוחות

חברות המעוניינות להשתפר (לשפר את המוצרים שלהן, לשפר את התהליכים שלהן, לשפר את שביעות הרצון של הלקוחות) צריכות להבין את החשיבות של משוב לקוחות ולחפש דרכים לעודד וללכוד מה לקוחות ולקוחות פוטנציאליים אומרים. כל משוב לקוחות חשוב, כולל תלונות. אז כן, אנחנו רוצים לעודד אנשים להתלונן, כמו גם לעודד משוב חיובי וניטרלי.

הדרך היעילה ביותר לעודד משוב היא להקל על אנשים לספק את זה. ככל שמספר הולך וגדל של מכירות, שיווק ואינטראקציות עם לקוחות מתרחש באינטרנט, זהו מקום הגיוני למקד את המאמצים שלך.

איחוד משוב לקוחות

כמובן, כל התלונות הן קלט לתהליך הפעולה המתקנת (גם אם בסופו של דבר נקבע כי אין צורך בפעולה מתקנת). ניתוח המשוב בהיבט של מגמות, דפוסים וחוסר התאמה יכול גם לספק תשובות לפעולה מתקנת, גם אם אף אחד לא הגיש תלונה ישירה. הקלישאה הישנה "מידע הוא כוח" נכון. איסוף ועיבוד מידע על מה לקוחות פוטנציאליים חושבים, רוצים, נותן לנו את הכוח לקבל החלטות מושכלות, כולל בעיות שצריך לתקן.

חפש אותנו גם פה:
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Social Icon