פוסטים אחרונים:

ארבעה יתרונות עיקריים של יישום ISO 27001


ניסית פעם לשכנע את ההנהלה שלך לממן את יישום האבטחה של המידע? אם ניסית, אתה כנראה יודע איך זה מרגיש - הם ישאלו אותך כמה זה עולה, ואם זה נשמע יקר מדי הם יגידו לא.

למעשה, אתה לא צריך להאשים אותם - אחרי הכל, האחריות הסופית שלהם היא הרווחיות של החברה. כלומר, כל החלטה שלהם מבוססת על האיזון בין השקעה לתועלת, או לשים את זה בשפה של ההנהלה - החזר השקעה.

זה אומר שאתה צריך לעשות את שיעורי הבית שלך לפני שתנסה להציע השקעה כזו - לחשוב בזהירות כיצד להציג את היתרונות, באמצעות שפה שההנהלה תבין ותאשר.

אני אנסה לעזור לך - היתרונות של אבטחת מידע, במיוחד יישום ISO 27001 רבים. אבל מניסיוני, ארבעת הבאים הם החשובים ביותר:

  1. תאימות -זה אולי נראה מוזר לרשום את זה בתור התועלת הראשונה, אבל זה לעתים קרובות מראה את "החזר על ההשקעה" המהיר ביותר - אם הארגון חייב לציית לתקנות שונות בנוגע להגנה על נתונים, פרטיות וניהול IT, אז ISO 27001 יכול להביא את המתודולוגיה המאפשרת לעשות את זה בצורה היעילה ביותר.

  2. יתרון שיווקי -בשוק שהוא יותר תחרותי, זה לפעמים קשה מאוד למצוא משהו אשר יבדיל אותך בעיני הלקוחות שלך. ISO 27001 יכול להיות נקודת מכירה ייחודית, במיוחד אם אתה מטפל מידע רגיש של לקוחות.

  3. הקטנת ההוצאות - אבטחת מידע נחשבת בדרך כלל כעלות ללא רווח כספי ברור. עם זאת, יש רווח כספי אם אתה מקטין את ההוצאות שנגרמו על ידי אירועים. האמת היא, שאין עדיין מתודולוגיה ו / או טכנולוגיה כדי לחשב כמה כסף אתה יכול לחסוך במניעת מקרים כאלה. אבל זה תמיד נשמע טוב אם אתה מביא מקרים כאלה לתשומת הלב של ההנהלה.

  4. לעשות סדר בעסק שלך -זוהי כנראה התועלת המוערכת ביותר - אם אתה חברה אשר גדלה באופן חד בשנים האחרונות, אתה עשוי להיתקל בבעיות כמו - מי צריך להחליט מה, מי אחראי על נכסי מידע מסוימים, מי צריך לאשר גישה למערכות מידע וכו ' . ISO 27001 הוא טוב במיוחד למיין את הדברים האלה - זה יאלץ אותך להגדיר בדיוק את הזכויות והחובות ולכן לחזק את הארגון הפנימי שלך.

לסיום - ISO 27001 יכול להביא יתרונות רבים מלבד היותו רק עוד תעודה על הקיר שלך. ברוב המקרים, אם אתה מציג את היתרונות הללו בצורה ברורה, ההנהלה תתחיל להקשיב לך.

חפש אותנו גם פה:
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Social Icon