פוסטים אחרונים:

שישה יתרונות עיקריים של יישום ISO 9001


1. שיפור האמינות והתדמית של החברה - כי ISO 9001 הוא תקן בינלאומי מוכר, הוא הפך להיות הבסיס ליצירת מערכת ניהול איכות ברחבי העולם. כאשר חברה מחפשת ספק, זה לעתים קרובות דרישת בסיס כי מערכת האיכות שלה תהיה מבוססת על ISO 9001 .קבלת אישור ISO 9001 יכול להיות כלי שיווקי רב עוצמה.

2. שיפור שביעות רצון הלקוחות - אחד מעקרונות ניהול האיכות המהווים את הבסיס לדרישות ISO 9001 הוא לשפר את שביעות רצון הלקוחות על ידי תכנון ושאיפה לעמוד בדרישות הלקוח. על ידי שיפור שביעות הרצון של הלקוחות שלך ניתן לשמור על לקוחות חוזרים היות ולקוחות מרוצים הם המפתח לשמירה על נאמנות הלקוחות. ולקוחות כאלה מביאים הכנסות נוספות.

3. אינטגרציה טובה יותר של תהליכים - על ידי בחינת האינטראקציות בתהליך הכולל באמצעות גישת תהליך של ISO 9001, תוכל למצוא בקלות רבה יותר שיפורים, יעילות וחיסכון בעלויות. זרימת התהליך טוב יותר יכולה לשמש גם כדי לנהוג ביעילות כלפי הפחתת טעויות וכתוצאה מכך עיבוד חוזר אשר יכול לשפר את החיסכון בעלויות.

4. לשפר את הראיות שלך לקבלת החלטות - עקרון ניהול האיכות השני של ISO 9001 הוא הצורך להשתמש בהחלטות מבוססות על ראיות. כאשר ההחלטות שלך מבוססות על ראיות, ולא על "הרגשות בטן", אתה יכול להיות יותר ממוקד לגבי החלת משאבים על אזורים שישפרו את היעילות ולהגדיל את החיסכון בעלויות עם פחות ניסוי וטעייה כדי למצוא את ההחלטה הנכונה. בנוסף, על ידי מעקב אחר התהליך אתה משתפר, תוכל לראות כמה שיפור קרה על סמך הנתונים.

5. יצירת תרבות של שיפור מתמשך - שיפור מתמשך הוא עקרון ניהול איכות שלישי של ISO 9001. על ידי אימוץ תרבות זו לשיפור התהליכים, תמצא התייעלות וחיסכון בעלויות, כולל שימוש בתהליכים שיטתיים כאשר מתרחשות בעיות על מנת להפחית את ההשפעה של הבעיה ולהגביר את מהירות ההתאוששות.

6. מחויבות עובדים - עובדים המעורבים בשיפור התהליכים בהם הם עובדים הם עובדים מאושרים ומעורבים יותר. מי טוב יותר מאשר אנשים עובדים על התהליך כדי לזהות בצורה הטובה ביותר את האזורים הזקוקים לשיפור, וכדי לסייע לבחון ולקדם שיפורים אלה כאשר הם מיושמים? העובדים המעורבים הם פרודוקטיביים יותר ויעזרו לחברה לשפר ולשפר טוב יותר, במיוחד כאשר הם מבינים איך איכות התהליך תלויה בהם. .

חפש אותנו גם פה:
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Social Icon