פוסטים אחרונים:

5 טיפים לשיפור הבטיחות במחסן


מחסנים אינם מקומות מסוכנים מטבעם. הסיכונים נובעים מהעובדה שאנחנו משתמשים בהם כל הזמן. האחסון, עירום הדברים והשימוש שאנו עושים יום אחר יום פירושו שאנשי המחסן - שלא לדבר על הבניין עצמו - יכולים לסבול מלחץ רב.

בטיחות מחסן נכונה היא המפתח כדי לוודא שהמחסן שלך והצוות יכולים להתמודד עם הדרישות הגבוהות של עמידה בדרישות. אז, אם אתה עסק קטן או תאגיד רב לאומי, הנה חמשת העצות שלי למחסן בטוח.

1. דע את החוק. לגבי בטיחות המחסן, בהתאם לפריסה ולשימוש במחסן שלך, חוקים שונים עשויים לבוא לידי ביטוי. לדוגמה, אם הצוותים שלך צריכים לעבוד בגובה, קרא את תקנות הבטיחות בעבודה ( עבודה בגובה ), התשס " ז.

2. קראו עלונים וחוברות מידע של המוסד לבטיחות ולגהות. אמנם חוברות ועלונים אלו אינם חובה, אולם עבודה על פיהם תשפר את הבטיחות לדוגמא חוברת המידע ת-162 "סולמות מטלטלים שימוש בטוח בסולמות – המלצות למשתמש".

3. אל תהיה קמצן. הוצאת כסף על בטיחות המחסן היא הגיונית מבחינה כלכלית. HSE מעריכה כי עסקים בריטיים מאבדים מעל 14 מיליארד ליש"ט בשנה (כ $ 18,000,000 דולר) עקב פציעות במקום העבודה, מחלות ומוות. כדי למנוע אובדן של כסף או תוצאות טרגיות, עסקים צריכים להשקיע יותר בבריאות ובטיחות .

4. הדרכות בטיחות. יש להעביר הדרכות בטיחות לגבי הסיכונים במחזן לפחות אחת לשנה.

5. היה עקבי. בגלל שהבטיחות במחסן היא שילוב של תחומי בטיחות שונים, קל לשכוח אלמנט פה ושם. ובכל זאת, זה לא עושה את זה בסדר. הדרך הטובה ביותר להימנע מטעויות, כגון אי בצוע בדיקות או שכחת תקנות מסוימות, היא להיות פרפקציוניסט. בנה שגרות עבודה בשבילך ובשביל עובדיך ודבק בה. לאחר זמן מה, זה יהפוך לטבע שני.

חפש אותנו גם פה:
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Social Icon