פוסטים אחרונים:

5 טיפים לביקורת בטיחות טובה יותר


1. השלם הדוחות שלך !

· הכלל הראשון לגבי דוחות, הוא למעשה להשלים את דוחות הבדיקה. זה אולי נשמע מגוחך אפילו להזכיר את זה, אבל, הרבה כשלי בטיחות וציוד יכולים היו להמנע אם הבדיקה לא הוזנחה. דוחות פיקוח הם טוב כמידת היכולת של אדם להשלים אותם מלכתחילה.

2. לעולם אל תניח

· לפעמים, זה יכול להיות קל להניח שמשהו בסדר. אולי בדקת משהו אתמול או מוקדם יותר באותו יום, כך שאולי אתה חושב שאין צורך לבדוק את זה שוב. אבל זה יכול להיות לעתים קרובות הנחה יקרה לעשות. דברים כמו רמות שמן, קווים הידראוליים, יכולים לשנות באופן דרמטי את התוצאה.

3. אין להתעלם מלוחות זמנים של תחזוקה מונעת

· חלק מתוכנית תחזוקת ציוד טובה, אשר משפיעה גם על בטיחות, הוא יוזמה בניסיון למנוע בעיות לפני שהן מתרחשות. זה המקום שבו תחזוקה מונעת נכנסת לתמונה.

4. תקשורת

· תקשורת היא חיונית. זה נשמע פשוט מדי ... אבל המציאות היא שכאשר התקשורת נכשלת, בעיות גדולות קורות. ודא שיש לך מערכת אשר יכולה בקלות לעקוב אחר מי אומר מה, מתי, ולמה - ולוודא כי לכל הצוות יש גישה לכל המידע, זה יכול לעשות את ההבדל. אם כל המידע חשוב לא מועבר לאנשים הנכונים בזמן הנכון, זה יכול לעלות לך זמן, כסף, והוא יכול גם לגרום לפציעה או גרוע מזה. מערכת יעילה היא קריטית בהנחיית תקשורת נאותה וגישה למידע.

5. פרשנות וגישה למידע

· האם לצוות שלך יש את היכולת לגשת לכל המידע בזמן אמת ולפרש אותו במגוון דרכים? אם עובד מפעיל ציוד שלא קיבל בדיקה לפני הנסיעה, מתי אתה מודע לכך? האם אתה יכול לנקוט פעולה מתקנת?

חפש אותנו גם פה:
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Social Icon

רונית שדה יועצים  //  054-2277887  //  ronit@ronitsadeh.com  //           //

  • LinkedIn - White Circle
  • Facebook - White Circle

האתר נבנה ועוצב על ידי אופיר שפיגל - תקשורת וקשרי ממשל ofirpr.co.il, דרך Wix.com