פוסטים אחרונים:

איך מה שאתה עושה בסוף שבוע העבודה הנוכחי ישפיע על שבוע העבודה הבא?

סקור את השבוע הנוכחי

באמצעות שימוש בכלים הנכונים, ניתן לראות את כל פעילויות החיוביות ושליליות של השבוע -במקום אחד. סוף שבוע העבודה זה זמן טוב להסתכל אחורה ולנתח אירועים ספציפיים כמו גם להבין מגמות כלליות. ניתן ללמוד ממה שקרה השבוע, ולהתאים פעולות בהתאם לשבוע הבא. אם תחכה עד השבוע הבא כדי להסתכל אחורה על מה שקרה, זה כנראה יהיה מאוחר מדי. אם תמשיך בפעולות מסוימות אותן הבעיות צפויות לחזור.

  • תיעדוף המצבים שלך

האם יש פעולות מתקנות ממתינות אשר מחייבות טיפול מיידי ביום ראשון בבוקר? האם משהו הסלים השבוע, אך עדיין לא טופל? האם יש דברים מתוכננים ליום ראשון אך יכולים לחכות להמשך השבוע, ולפנות מקום לעניינים דחופים? ניצול סוף השבוע הנוכחי לתיעדוף יעזור להתניע את השבוע הקרוב, כי אתה יודע בדיוק מה דורש את רוב הזמן ותשומת הלב ביום ראשון הקרוב. זה הרבה יותר פרודוקטיבי מאשר להאבק כדי לעמוד בלוחות זמנים קרובים או שלא הצליח להתמודד עם נושא עד שיהיה מאוחר מדי.

  • תכנון פריטי פעולה ולוח זמנים

אם בסוף שבוע העבודה אתה יודע שמשהו צריך להיעשות במשך השבוע הקרוב, רצוי לא לחכות עד אז כדי להתחיל לפעול. באמצעות שליחת פריטי פעולה מראש, אתה נותן לצוות שלך יותר זמן לתכנן ולהתכונן. הם יכולים לתעדף את המשימות שלהם בין אם זה יהיה עבור כל יום, בשבוע או אפילו חודש. גם אם העובדים שלך יוצאים לסוף שבוע, האיכות לא. זו הסיבה שזה כל כך חשוב לתכנן מראש ולנהל את המשימות לפני שהן הופכות לבלתי נשלטות.

  • הודע לצוות שלך

אין דבר יותר מזיק מאשר חברי צוות שאינו מודעים למטרות העיקריות ולסדרי העדיפויות של הפעילות שלך. אם אינם מודעים כמו שצריך, הם אינם מודעים לסדרי העדיפויות שהשתנו. שימוש בכלים שיתופיים שמאפשר עדכון הצוות שלך חשוב.

אז לפני שאתה מתכנן תוכניות לבילוי סוף השבוע , קח כמה דקות כדי לעשות קצת תוכניות ליום ראשון בבוקר. זה יאפשר לך להתמודד טוב יותר עם השבוע מראש ולוודא שלצוות שלך יש את אותו סדר העדיפויות. בדרך זו, אתה יכול להמשיך לנוע קדימה עם מטרות האיכות שלך במקום לבזבז זמן.

חפש אותנו גם פה:
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Social Icon