פוסטים אחרונים:

למה בכלל צריך מערכת לפינוי עודפי גז הרדמה


חלק חשוב של כל מערכת הרדמה הוא מערכת סילוק/פינוי עודפי גז הרדמה. גם מתקנים שכבר יש להם מערכת סילוק /פנוי עודפי גז הרדמה, לא יכולים להבין את החשיבות של יישום תוכנית תחזוקה מונעת כדי לשמור על מערכת ההפעלה ביעילות שיא.

השאלות מתעוררות מה היא מערכת סילוק/פינוי עודפי גז הרדמה בעלת היכולות הטוב ביותר עבור המוסד הרפואי שלך? איזו מערכת תעשה את העבודה הטובה ביותר של שמירה על סביבת עבודה והגנת המטופלים והצוות? למה זה חייב להיות מתוחזק היטב?

מערכת סילוק/פינוי עודפי גז הרדמה משמשת עבור פנוי עודפי גז הרדמה אל מחוץ לחדר הניתוח/חדר העבודה. ניתן להשיג זאת בכמה דרכים שונות.

השיטה הבטוחה ביותר היא סט מיוחד של משאבות ואקום המשמש לפנוי גז ההרדמה העודף באופן פעיל החוצה. שיטות אחרות מתבססות על מערכות בעלות לחץ שלילי במערכת ואקום רפואי אוניברסלית כדי להשיג את אותה המטרה. השיטה השנייה הפכה פופולרית מאוד, היא מאפשרת התקנה פשוטה, מכיוון שהיא דורשת פחות שורות ומשאבות להיות מותקנות.

בסופו של דבר, המטרה של המערכת סילוק/פינוי עודפי גז הרדמה להבטיח כי עודפי הגז עושים את דרכם בבטחה החוצה, בלי להלכד בכל חלק של מערכת גז הרדמה ולמקסם את הבטיחות של רופאים וחולים, כמו גם הבטיחות בחדר הניתוח.

כשמערכת סילוק/פינוי עודפי גז הרדמה היא קריטית לשמירה על המטופלים והצוות בטוח.

אחת הבעיות הנפוצות ביותר היא דליפה איטית של הגז לאטמוספרת אזור העבודה. בקנה מידה קטן זה יכול להיות לא מורגש, אבל לטווח ארוך חשיפה חוזרת להצטברות של גזי הרדמה מסוכנת לצוות כירורגי.

בנוסף, שריפות ופיצוצים דווחו ממקרים בם הייתה דליפה של גזי הרדמה.

חפש אותנו גם פה:
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Social Icon