פוסטים אחרונים:

מה זה -מערכת לניהול גלילים? מה זה מאפשר?

הסטנדרט היום,הנו מידע זמין ומיידי. הסטנדרט הזה מתאפשר ע"י שימוש בסמרטפונים ובאינטרנט. כל מידע כמעט הנו זמין בלחיצת כפתור או הקלקה. הנורמה הזו מחלחלת גם לענף הגזים התעשיתיים והרפואיים.

המערכות החכמות הללו לניהול גלילים מחליפות את העט והנייר של פעם ומאפשרות התייעלות כלכלית אצל מפיצי גזים.

הצורך במידע זמין,רציף ועדכני הוא שהכתיב את הצורך במערכת לניהול גלילים בתעשייה כמו גם העובדה שההשקעה ברכישת גליל גז הנה גבוהה. ברב המקרים, השווי של תכולת הגז הנו נמוך בהרבה משווי הגליל. ללא מערכת כזו מפיצי גזים ממשיכים להשקיע ברכישת גלילי גז מבלי שיש להם מידע לגבי מאזן הגלילים שלהם.

Trackabout פותחה ע"י מומחים מתחום תעשיית הגזים על מנת לתת מענה לויכוחים במאזני גלילים בין לקוחות למפיצים, אבדן גלילם, איתור טעויות בהכנסת נתונים וחשבוניות שגויות. המערכת נמצאת על גבי שרתים מבוססי אינטרנט,עם גישה זמינה ורציפה ללקוחות. המערכת מאפשרת סריקה והכנסת נתונים מסמרטפונים.

גליל

המערכת כוללת אתר אינטרנט ואפליקציה לנייד שמאפשרת איתור של צי הגלילים 24/7 כולל GPS המאפשר איתור המיקום של הגלילים. ישנה אפשרות של מנהלים/עובדים לנהל את הגלילים שלהם ע"י כניסה לחשבון האישי באתר.

ע"י שימוש במצלמה בסמרטפונים, ניתן לסרוק את הברקודים שנמצאים על הגלילים ולהעביר המידע בצורה אוטומטית לחשבון באתר ובאופן זה לצמצם את הטעויות הנפוצות.

המערכת מאפשרת איסוף מידע לגבי הגליל כמו מועד בדיקה הידרוסטאטי, חיובי שכירות, מס מנה ועוד.

חפש אותנו גם פה:
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Social Icon