פוסטים אחרונים:

שוק הגזים הרפואי בעולם- תחזיות וכיווני התפתחות

העלייה של אחוז האוכלוסייה הקשישה בקרב כלל האוכלוסייה , הגדול בשכיחות של מחלות נשימה עקב הגדול בזיהום אוויר והרגלי אכילה לא בריאים הם חלק מגורמי מפתח המובילים את הביקוש לגזים רפואיים ולציוד רפואי. מנגד, המחסור העולמי בהליום פוגע בצמיחה של השוק. יישום תקנות /נהלים על ידי גורמים ממשלתיים ברחבי העולם מהווה גם הוא גורם לצמיחה של השוק.

התקנה החדשה של מנהל המזון והתרופות (FDASIA) היא אחת הדוגמאות של הנחיות רגולטוריות התומכות בצמיחה של שוק הגזים הרפואיים. המנהל מאפשר שימוש של גזים רפואיים לשימוש קליני, ומציעים גם הגנת קניין רוחני עבור מוצרים ושימושים חדשניים.

גז החמצן מהווה את המרכיב העיקרי בשוק העולמי של גזים רפואיים עם פלח שוק של יותר מ- 44% בשנת 2013. מספר הולך וגדל של חולים הסובלים ממחלות בדרכי הנשימה הוא הגורם העיקרי להאצת הצמיחה של גז החמצן. נייטרוס אוקסיד (דו תחמוצת החנקן) היווה כ 25% מכלל השוק העולמי בשנת 2013. נתח השוק של פלח זה צפוי להצטמצם בגלל המעבר לתחליפים אחרים המשמשים להרדמה. גזים רפואיים טהורים מהווים את עיקר השוק עם הכנסות של 1.7 מיליארד דולר בשנת 2013. הגדול בשכיחות של הפרעות נשימה שונות באוכלוסייה הקשישה היה גורם המפתח לצמיחה של גזים רפואיים טהורים בשוק.

קצב הגדול של תערובות גזים רפואיים צפוי לעמוד על 11.1% בין השנים 2014 עד 2020. הגדול בביקוש נובע משימוש חדש בתערובות בפרוצדורות רפואיות כגון בניתוח מעקפים, בדיאליזה, בתהליכי עיקור וכד'.

חפש אותנו גם פה:
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Social Icon