רונית שדה יועצים  //  054-2277887  //  ronit@ronitsadeh.com  //           //

 • LinkedIn - White Circle
 • Facebook - White Circle

האתר נבנה ועוצב על ידי אופיר שפיגל - תקשורת וקשרי ממשל ofirpr.co.il, דרך Wix.com

פוסטים אחרונים:
Please reload

חפש אותנו גם פה:
 • LinkedIn Social Icon
 • Facebook Social Icon
 • מתי מונפק טופס 483 של ה- FDA?

טופס 483 של ה- FDA מונפק להנהלת המשרד בתום הבדיקה כאשר חוקר / ים מצאו תנאים אשר לשיקול דעתם עשויים להוות הפרות של חוק התרופות והקוסמטיקה (FD&C) ומעשים קשורים. חוקרי ה- FDA מיומנים להבטיח כי כל תצפית המצוינת בטופס 483 של ה- FDA היא בר...

תוויות מזון חשובות לזיהוי מהו אוכל, מה כלול בו ואיך הוא מתאים לתזונה. מנהל המזון והתרופות האמריקני מבטיח שמזונות הכפופים לדרישות תוויות מזון מסומנים כראוי. ישנם חמישה רכיבי חובה לתוויות מזון.

 • הצהרת זהות

על תוויות מזון לזהות מזון בשמו הנפוץ. אם אין כזה זמין, ניתן ל...

זהום מיקרוביאלי הנו גידול של מיקרואורגניזמים מזיקים (כגון קלוסטרידיום בוטולינום) במוצר המשמש כמזון, מה שהופך אותו לא ראוי לצריכה.

זיהום מיקרוביאלי במזון הוא כמעט בלתי נמנע, בגלל השכיחות של מיקרואורגניזמים - שנמצאים בכל מקום ואפילו במקרים בהם חיים כמעט ולא קיימים. האדמה,...

על מנת להפוך את הביקורת לכלי יעיל לארגון ולהפוך את הנתונים שנאספו למדוייקים ושימושיים, ישנם שבעה עקרונות שצריכים

להיכלל בתוכנית הביקורת. עקרונות אלה מסייעים לך לספק מסקנות ביקורת רלוונטיות, עקביות ושימושיות, וכל חברי הביקורת צפויים לעקוב אחר עקרונות אלה במהלך פעילות הבי...

ISO 19011 הוא התקן המגדיר כיצד לבצע מבדק עבור מערכת ניהול. זהו המסמך לפיו מבקרי ההסמכה הוכשרו וצפויים להתיישר, אך זהו גם מדריך מועיל לביצוע כל ביקורת במערכת ניהול, כולל ביקורת פנימית.

זה קובע כי ביקורת פנימית היא ביקורת שבוצעה על ידי הארגון או מטעמו לבדיקת מערכת הניהול....

ISO 17025:2017  מפרט את הדרישות הכלליות הנדרשות לתורך בצוע בדיקות ו / או כיול, כולל דגימה. התקן כולל בדיקות וכיול המבוצעים בשיטות סטנדרטיות, בשיטות לא סטנדרטיות ובשיטות שפותחו במעבדה המבקשת הסמכה.

זה חל על כל הארגונים המבצעים בדיקות ו / או כיול.

 ISO / IEC 17025: 2017 חל...

מהו סירוב יבוא?
סירוב הוא ההחלטה הסופית של ה- FDA לפיה משלוח מעוכב מפר את החוקים והתקנות של ה FDA- . משלוח שנדחה חייב להיהרס או שיש לייצא אותו  בפיקוח המכס והגנת הגבול (CBP) ו- FDA תוך 90 יום מיום הודעת הפעולה של ה- FDA  (הודעת סירוב).


דוגמאות לסיבות לכך שייתכן שי...

מוסמך PCQI  ( מוסמך בקרה מונעת)

פיקוח מניעה על תקנת מזון אנושי (המכונה לעתים קרובות FSMA) הוא חוק שנחקק כדי להבטיח הכנה בטוחה של מוצרי מזון לצריכת אדם בארצות הברית על מנת למנוע מחלות עקב אכילת מזון. התקנה מחייבת לבצע פעילויות מסוימות על ידי אדם מוסמך לבקרת מניעה (PCQI)...

 • אל תתן נתונים שגויים, אמור תמיד את האמת ,ה-FDA יכול לשאול אותה שאלה אנשים שונים.

 • ישנם כמה "טריקים" למשוך מידע:

  •  שתיקה

  • המ..., נענוע בראש וכתיבה במחברת

המטרה היא לגרום לך לתת יותר מידע. חשוב על מה שאתה אומר.

 • אם הבודק בקש מידע מסוים

   ...

ניהול סיכונים בשרשרת האספקה ​​העולמית

שרשרת האספקה ​​לחברות מזון ומשקאות הפכה להיות גלובלית. כדי להציע ללקוחות טעמים, מוצרים ומרכיבים חדשים ומרתקים, עסקים רבים הרחיבו את טווח הגיאוגרפי שלהם לרכישת רכיבים וחומרים.

כניסה לרשת עצומה זו של ספקים שונים פירושה שחברות עשויות לפ...

Please reload